Sąlygos ir terminai

 SĄLYGOS IR TERMINAI

 

PALAPINIŲ PIRKIMO KAINOS

Visos internetinėje parduotuvėje pateiktos kainos yra nurodytos su 21% PVM.

PREKIŲ UŽSAKYMAS

Norėdami užsisakyti prekes, perskaitykite palapinių pirkimo sąlygos ir terminai skyrių. Toliau vykdant užsakymą tiesiog pasirinkite produktus kuriuos norite nusipirkti ir spauskite įdėti į krepšelį. Savo krepšelio turinį Jus visada galite stebėti dešinėje pusėje esančiame produktų krepšelyje. Kai išsirinksite prekes ir kiekius, būtinai užpildykite apačioje kontaktų formą ir spauskite “siųsti” . Po prekių užsakymo, 24 val. laikotarpyje su Jumis susisieks mūsų vadybininkai užsakymo patvirtinimui.

Jei užsakymas įvykdytas ir kontaktų forma užpildyta teisingai Jus į elektroninio pašto dėžutę gausite patvirtinimą ir užsakymo numerį, kuri pateikus mūsų vadybininkui galėsite identifikuoti užsakymą.

GRĄŽINIMAS

Jei nusipirkote prekę ir ji Jums netiko, Jus turite teisę grąžinti pirkinį per 14 dienų.  Norint grąžinti prekę, turite kreiptis el.p. info@getatent.lt ir pranešti apie savo apsisprendimą. Mes Jums atsiųsime prekės gražinimo formą, kurią Jus turėsite užpildyti ir atsiųsti nurodytu el.p.

Jeigu nusprendėte prekes gražinti, Jus turite kreiptis į transporto/pervežimo įmonę ir sumokėti prekės transportavimą iki mūsų sandėlių (sandėlių sąrašas yra pateikiamas kartu su gražinimo formą). Taip pat mes galime atsiųsti kurjerį kuris priims krovinį ir transportuos į mūsų sandėlius.

Prekė turi būti siunčiama su nepažeista pakuote. Nepažeista originali pakuotė yra Jūsų garantas, kad prekė bus priimta ir jos vertė nebus sumažėjusi.

Siunčiant prekes per kurjerius siūlome apdrausti siunčiamas prekes, kad nebūtų pažeistos pakuotės ar kiti prekės elementai, kitu atveju Getatent pasilieka teisę nepriimti krovinių kurie yra supakuoti neatsakingai ir neoriginaliuose pakuotėse arba yra matomi pakuočių pažeidimai.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

Kai tik gausime Jūsų gražinamas prekes, mes patikrinsime ar grąžintos prekės nėra pažeistos, bei jų vertė nėra sumažėjusi, jei pastebėti pažeidimai, kurių nebuvo galima numatyti priimant krovinį. Jei krovinis buvo priimtas su pažeidimais, bus apskaičiuojama naujų pažeistų prekių vertė ir skirtumas bus gražintas Jums išskaičiuojant transportavimo į priekį, bei atgal transportavimo kaštus. Suma bus pervesta naudojant tą patį mokėjimo būdą, kaip ir pirkimo metu. 

GARANTIJOS

Getatent pagal ES teisės direktyvas, vartotojų teisės aktus ir taisykles suteikiame vienerių metų garantiją nusipirktai prekei. Garantijos metu mes įsipareigojame nekokybiškus gaminio/prekės detales/elementus įvertinant galimas atsiradimo priežastis pakeisti, jei tai nekokybiško gaminio padarinys.

Getatent garantija taikoma tik įprastai naudojant produktą. Garantija netaikoma jei produktas yra naudojamas ekstremaliose sąlygose ar naudojamas ne pagal paskirtį. Mūsų Getatent garantija netaikoma atlyginti žalą dėl nelaimingo atsitikimo, piktnaudžiavimo, netinkamo naudojimo, galimo šalutinio blogų orų poveikio ar kitų sąlygų kuriomis prekė/gaminys galėjo būti pažeistas.

Priklausomai nuo konkrečios situacijos ir jeigu pateiktas prašymas pakeisti elementus yra pagrįstas, Getatent pasilieka teisę suteikti papildomą garantiją arba suteikti papildomas sąlygas, nuolaidas įsigyjant naujus produktus.

Atkreipkite dėmesį, Jus turėsite siųsti nuotraukas norint įvertinti sugadintas dalis.

Atminkite, kad grąžinimo atveju Jus turite pateikti pirkimo ir pristatymo (siuntos) dokumentus, bei prekės turi būti supakuotos originalioje pakuotėje.

AUTORINĖS TEISĖS

Visas turinys šioje interneto svetainėje priklauso Getatent prekės ženklui, kuri saugo Lietuvos / Europos teisės aktų intelektinės, pramoninės ir komercinės nuosavybės apsauga.

 

Pagarbiai,
www.GetAtenT.lt kolektyvas!