Apie mus

APIE MUS

GETATENT.LT yra vienas iš didžiausių palapinių, paviljonų tiekėjų ir angarų gamintojų bei platintojų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Mūsų įmonė specializuojasi tiek aukštos kokybės palapinės, paviljonai, tiek sandėliavimui skirtos palapinės. Pradėjome tiekti palapines į Lietuvą jau nuo 2011 metų, o nuo 2014 metų pradėjome plėsti savo veiklą ir į kitas Europos šalis.

Per daugiau nei 13 metų veikiame šioje rinkoje, esame užsitarnavę klientų ir partnerių pasitikėjimą dėl mūsų greito atsako, lankstumo ir nuolatinio orientavimosi į aukščiausią kokybę bei geriausius rezultatus.

Mūsų klientai ypatingai vertina mūsų produktų kokybę ir ilgaamžiškumą.

GETATENT.LT siūlo platų palapinių ir paviljonų asortimentą, kuris apima ne tik klasikines palapines skirtas įvairiems renginiams, pobūviams, vestuvėms ar kitoms šventėms, bet taip pat ir didelį pasirinkimą prekybinių, saugojimo ir sandėliavimo paviljonų. Mūsų paviljonai-garažai yra puikus sprendimas tiems, kas ieško tvirtos ir patikimos pastogės automobiliams, dviračiams, valtims ar tiesiog sodo įrankiams. Be to, mes taip pat siūlome pripučiamas palapines reklaminėms akcijoms arba galime pagaminti paviljonus su unikalia spauda, atitinkančia jūsų poreikius.

Mūsų įmonė jums garantuoja kokybę, platų asortimentą ir didelę patirtį šioje srityje.

Mūsų asortimente yra daugiau nei 4000 įvairių palapinių, skirtų įvairioms paskirtims. Mes siūlome skirtingus dydžius, spalvas, konstrukcijas ir medžiagas, įskaitant PE ir PVC tentus. GETATENT palapinės yra puikus pasirinkimas nepalankioms oro sąlygoms, kadangi mūsų specialiai sukurti PE ir PVC tentai sulaiko didžiąją dalį UV spindulių, o tvirta konstrukcija bei kokybiški tentai atlaiko net ir stipriausius kritulius.

Mes taip pat laikomės griežtos kokybės kontrolės, laikydamiesi Europos kokybės standartų ISO 9001.

Jei jums prireiks atsarginių dalių ar kitų reikmenų palapinių eksploatavimui, mes turime galimybę pasiūlyti jums platų pasirinkimą.

Mūsų klientams mes garantuojame aukščiausios kokybės aptarnavimą, lankstumą ir profesionalius patarimus.

Jeigu turite klausimų ar norite gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis telefonu +370 671 38382 arba el. paštu info@getatent.lt bet kuriuo metu.

Mūsų įmonės dėmesys klientui ir ilgametė patirtis yra jūsų privalumas!