Apie mus

Apie Getatent.lt

Esame vieni didžiausių palapinių, paviljonų tiekėjai bei angarų gamintojai ir platintojai Lietuvoje ir Europoje. Aukščiausios kokybės palapines, paviljonus bei sandėliavimui skirtas palapines į Lietuvą pradėjome tiekti jau 2011 metais. 2014 metais Getatent produktai pradėti tiekti ir kitose Europos šalyse. Per daugiau nei 4 metus rinkoje užsitarnavome klientų ir partnerių pasitikėjimą, kadangi esame greiti, lankstūs ir visada orientuoti į kokybę ir geriausią rezultatą.

Mūsų klientai vertina kokybę bei ilgaamžiškumą.

GetAtent.lt siūlo platų palapinių ir paviljonų asortimentą – siūlome ne tik klasikines palapines, skirtas renginiams, pobūviams, vestuvėms ar kitoms šventėms, taip pat, pas mus rasite didelį pasirinkimą prekybinių, saugojimo ir sandėliavimo paviljonų. Paviljonai – garažai puikiai tiks tiems, kas ieško tvirtos ir patikimos pastogės automobiliams, dviračiams, valtims ar tiesiog sodo įrankiams. Ieškote pripučiamų palapinių reklaminėms akcijoms ar norite savo paviljonus papuošti išskirtine spauda- mes tuo pasirūpinsime!

Mes Jums siūlome kokybę, platų asortimentą ir patirtį!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis  telefonu +370 671 38382 arba elektroniniu paštu info@getatent.lt bet kuriuo metu.

Mūsų dėmesys klientui ir patirtis yra Jūsų privalumas!