Pristatymas

PAVILJONŲ IR PALAPINIŲ PRISTATYMAS

Paviljonų ir palapinių pristatymas galimas visoje Lietuvoje, bei Europoje. Prekių pristatymo kaina priklauso nuo pristatomos vietovės. Nedidelius užsakymus galite patys (nemokamai) pasiimti Vilniuje, Algirdo g. 26 – išanksto suderinus atvykimo ir pasiėmimo laiką. Visas kitas gaminamas prekes, pristatome tik tiesiogiai nurodytais užsakovo adresais.

 

PREKIŲ ATSIĖMIMAS

Užsakytas prekes galite atsiimti adresu Algirdo g. 26, Vilnius.

Svarbu:  Nurodytu adresu nelaikome visų internete parduodamu prekių. Jei nepateikus užsakymo arba iš anksto nesusisiekus su mumis, pageidaujamų prekių vietoje galime neturėti.

 

PRISTATYMO TERMINAI

Prekes dažniausiai pristatome per 3-7 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Vilniuje, esant galimybei, prekes galime pristatyti ir tą pačią dieną. Užsakytos prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną, kai yra gaunamas Jums pateikto komercinio pasiūlymo apmokėjimas.

 

PREKES PRISTATYSIME JUMS PATOGIU LAIKU

Elektroninėje parduotuvėje www.Getatent.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną.

Visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos.

Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins tikslų prekių pristatymo laiką.

Užsakymo lape yra nurodomas prekės pristatymo laikotarpis. Pristatymo terminas gali būti atidėtas pirkimo-pardavimo taisyklėse numatytais atvejais. Jei prekės pristatymo terminas Jums netinka, susisiekite su mumis el. paštu info@getatent.lt

 

PREKIŲ PRIĖMIMAS

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį arba sąskaitą be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti. Jei prekės dalys yra pažeistos ar trūksta dalių, būtinai praneškite mums 14 dienų laikotarpyje. Sugadintos arba trūkstamos dalys yra keičiamos visiškai nemokamai.