KOKTEILINIAI BARO STALIUKAI NUOMA
9.50 € Kaina nurodyta su PVM
Kiekis
Pirkimas išsimokėtinai!
Nuo: Iki:
Prekės kodas: ST01
Sulankstomas stalas su tvirtu stalviršiu, tinkamas laikinam ir nuolatiniam naudojimui. Aukštą stalą patogu sandėliuoti, jis užima nedaug vietos.
Sudedamas stalas yra stilingas ir universalus baldas, kuris puikiai tinka daugeliui aplinkų. Stalai tinka konferencijoms, susirinkimams, mugėms, parodoms, vakarėliams, renginiams ir sendaikčių turgui arba kitoms progoms, kai prireikia papildomų stalų. Išmanus sulankstomas stalas idealiai tinka naudoti tiek laikinai, tiek nuolat. Baro stalas su stilingu, juodu, metaliniu rėmu su tvirtu HD polietileno stalviršiu. Kuomet stalas nebereikalingas, jį galima lengvai sulankstyti ir atidėti į šalį. Aukštą stalą patogu sandėliuoti, jis užima nedaug vietos.

Derinkite su baro kėdėmis, pritaikytomis baro stalo aukščiui, kad prie jo būtų galima ne tik stovėti, bet ir prisėsti. Iškilmingiems renginiams stalus galima uždengti tampria staltiese (Nuomojama atskirai). Stalo užvalkalą galima lengvai ir greitai uždėti ant stalo, kad baldas būtų tinkamas vakarėliams, renginiams arba mūgėms. Galima rinktis baltus arba juodus stalo užvalkalus, juos galima skalbti 40 °C temperatūroje.

Kokteilinių baro staliukų su tampriomis staltiesėmis nuoma:

  • Baro staliukų nuoma užsakoma  el. paštu: , info@getatent.lt
  • Staliukai 110 x80 cm.,
  • Staltiesių spalvos galimos: balta, juoda.

Staliuko nuoma 9,50 + PVM.

Staltiesė – 7.50 Eur + PVM.

 

susisiekite su mumis:

    Vardas:*Telefonas:*El. paštas:*Žinutė:*

    *Privalomi užpildyti laukai