Baldų stalų kėdžių nuoma
Banketinių stalų nuoma
12 € Kaina nurodyta su PVM
Kiekis
Pirkimas išsimokėtinai!
Nuo: Iki:
Prekės kodas: BK2

FUNKCINIŲ BANKETINIŲ STALŲ NUOMA 

Mūsų stalai tiekiami ne tik restoranų, viešbučių, pobūvių, banketų ir vestuvių salių savininkams. Individualūs klientai taip pat noriai kreipiasi į mus dėl buitinių poreikių. Nuomojami stalai puikiai tinka visur, kur reikalingas didelis patvarumas ir funkcionalumas.

Todėl stalus pirmiausia rekomenduojame įrengti konferencijų, restoranų, viešbučių ir biurų patalpoms. Atrinkti modeliai taip pat puikiai tiks kavinėse, laukiamuosiuose ir gastronominėse bei aptarnavimo patalpose. Stalai puikiai tiks uždarose patalpose ir atviroje erdvėje, lauko renginių – festivalių, sodo vakarėlių ar vestuvių metu.

STAČIAKAMPIS STALAS – 180×90 

Stačiakampis pokylių stalas 180×90 cm pagamintas iš kokybiškų medžiagų, turi stabilų metalinį rėmą, dažytas milteliniu būdu. Stalviršis (dvipusis), kurio storis 18mm. Labai lengvas ir greitas sulankstymas, padidins konferencijų salių, pokylių kambarių ir kt. aptarnavimo efektyvumą. Rekomenduojame 6-8 asmenims. Stačiakampio stalo nuoma – 12 Eur. + PVM. Staltiesė  – 11 Eur + PVM.

APVALUS STALAS – D180

Apvalus pokylių stalas D180 cm pagamintas iš kokybiškų medžiagų, turi stabilų metalinį rėmą, dažytas milteliniu būdu. Stalviršis (dvipusis), kurio storis 18mm. Labai lengvas ir greitas sulankstymas, padidins konferencijų salių, pokylių kambarių ir kt. aptarnavimo efektyvumą. Rekomenduojame 10 asmenų. Apvalaus stalo nuoma – 14 Eur. + PVM. Staltiesė -14 + PVM.

 

 

susisiekite su mumis:

    Vardas:*Telefonas:*El. paštas:*Žinutė:*

    *Privalomi užpildyti laukai