Blog

RENGINIŲ PALAPINĖS 

Nesvarbu, ar norite švęsti vestuves, gimtadienį, krikštynas, jubiliejų, ar tiesiog surengti šaunų barbekiu vakarėlį – mūsų siūlomos šventinės palapinės tinka kiekvienai progai! Kai namai tampa per maži ir jau nebegalite sutalpinti gausių svečių, kreipkitės į Getatent – didelis skirtingų išmatavimų ir dydžių asortimentas užtikrins pakankamai vietos betkokiai šventei.
Mūsų palapinės puikiai tinka ne tik šventėms, bet ir verslo susitikimams ar konferencijoms, prekybinėms mugėms. Prireikus galite lengvai modeliuoti palapines pagal savo poreikius ,t.y. nuimti tik šoninius arba tik galinius tentus, prijungti kitus paviljonus, padidinant jų turį.
Šventėms ir įmonių organizuojamiems susitikimams mūsų klientai dažniausiai produktus renkasi iš kategorijų palapinės renginiams arba didelės palapinės.

Galite rinktis gaisrui atspares palapines. Priešgaisrinės priemonėskurios vaidina svarbų vaidmenį daugelyje renginių ir tai yra vienas iš pagrindinių faktorių, kurie gali nulemti Jūsų pasirinkimą.
Be įvairių dydžių, kurias gali pasiūlyti www.Rentatent.lt : t.y. nuo 3×3 m iki 8×36 m. Ir t.t. Yra daugiau puikių savybių: t.y. įvairių spalvų pasirinkimas (mėlyna-balta, raudona-balta, žalia-balta, smėlio ir baltos spalvos, pilkos-baltos ir tamsiai žalios spalvos), yra palapines įvairiausių dydžių, formų , aukščių, pvz. XXL aukščiai, kurių karnizo aukščiai prasideda nuo 2,60 m. Ir gali siekti iki 8-9 m.
Gerą stabilumą užtikrinantys cinkuoto plieno vamzdžiai. UV spinduliams atsparios ir suvirintos siūlės, kurios užtikrina kad palapinė išlieks nelaidi vandeniui; Taip pat yra atsparios PVC medžiagos palapinės. Jei norite naudoti savo palapinę ištisus metus, mes rekomenduojame palapines iš PREMIUM linijos, nes jose yra įrengtas papildomas grindų rėmas. Dar daugiau stabilumo ir saugumo užtikrina pridėtas rinkinys kuriame yra tvirti įtempimo diržai, tvirti vinys arba inkarai. Visos palapinės kurių tipai CLASSIC PLUS, PREMIUM ir PREMIUM PLUS yra kokybiškos ir visos sužymėtos,paženklintos, todėl labia lengvai ir aiškiai surenkamos, nereikalaujant didesnio kiekio pagalbininkų.


 

Ugniai atsparios palapinės  

Didesnio saugumo palapinės. Įmonės, atstovai, bet taip pat ir asmenys kurie organizuoja renginius turi atsižvelgti į reikalavimus, kurie yra keliami padidintos rizikos vietoms. Ypač dėl didelių renginių, tokių kaip mugės, festivaliai, koncertai, turgaus aikštės ir pan., kur gaisro taisyklių turi būti laikomasi, privalo naudoti palapines kurios yra sertifikuotos, skirtos svečių apsaugai.
Šios palapinės yra  atsparios UV, nepralaidžios vandeniui, siūlės sandarios 100 proc. Pilnai cinkuoto plieno vamzdžiai yra atsakingi už gerą stabilumą. Palapinės taip pat yra sustiprinto karkaso. Esant audrai yra naudojamos terkšlės (tvirtos tempimo diržų terkšlės su įnkarais) Jūsų palapinės atlaikys stiprius vėjus ir stiprų lietų.


 

Palapinės XXL aukščio

Pagal kategoriją XXL aukščio palapinės, kurių keteros aukštis yra aukštesnis už įprastas palapines.  Iki 4 metrų aukščio palapinė atrodo didesnė ir yra daug erdvesnė. XXL dydžio palapinės yra lengviau pastebimos, jos atrodo įspūdingai dėl savo gabaritų, dydžių PALAPINĖS. Tai ypač naudinga  komerciniame sektoriuje. Palapinėse  XXL dydžio,  pakviesti klientai susidarys gera nuomonę apie Jūsų reklamuojamus projektus. Pas mus rasite ir tinkamas spalvas, bei kita asortimentą reikalinga palapinėms.
Net ir stovykloms palapinės XXL aukščio  yra itin naudingos.Papildomas aukštis suteikia vartotojui prekių saugojimo papildomą aukštį. Ypač jei vietos yra mažai, jis gali būti lengvai optimizuotas palapinės aukščio pagalba. Palapinės stabilumą ir ilgaamžiškumą, žymi medžiagos kokybiškos medžiagos kurios yra naudojamos gaminant šias palapines. Stogo ir šoninės sienos yra pagamintos iš tvirto PVC, panašus į brezentą. Visos siūlės yra užsandarintos kokybiškai.Vandens patekimas į palapinės vidų yra beveik neįmanomas.Konstrukcija susideda iš cinkuoto vamzdžio formos plieninio rėmo, kuris suveržiamas varžtais. Net dideles palapines XXL aukščio yra lengva pastatyti.Ypač komerciniam naudojimui, šių palapinių pirkimo kaina atsipirka per trumpą laiką.
Taip pat yra galimybė, priklausomai nuo finansavimo pasiūlos ir sąlygų, kurios turi būti aptartos su kredito davimo įmonėmis, kurios aptars mėnesines  įmokas, kurios leidžia suinteresuotoms šalims greitai ir be didelių kapitalo išlaidų įgyti XXL Aukščio palapinę.


 

Sandėliavimo Paviljonai

Ištisus metus  naudojant praktiškus paviljonus , turi būti užtikrintas teisingas pasirinkimas medžiagų. Panašus į sunkvežimio brezento tentą, kuris yra pagamintas  iš atsparaus plyšimui PVC ir atsparus UV spinduliams. Kadangi visos siūlės yra suvirintos, paviljonas yra atsparus vandeniui iki 100 proc. Dėl  tvirtos konstrukcijos kuri yra pagaminta iš visiškai cinkuoto plieninio vamzdžio, konstrukcija yra išties tvirta ir stabili.
Nesvarbu, kokio didžio norite turėti savo sandėliavimo paviljonus. www.Rentatent.lt  siūlo platų: nuo 3×4 m. Iki  8×36 dydžio paviljonus. Jei laikinai reikia daugiau vietos, mobiliosios saugojimo palapinės yra geriausia alternatyva sandėliams: tiek laiko atžvilgiu, tiek ir finansiškai. Su išsamiomis ir aiškiomis instrukcijos yra lengvai pastatoma.
Dėl papildomo saugumo, galite pasirinkti Security Plus paketą. Tai apima audros saugumo sistemą, taip pat papildomus plieninius kabelių karnizus. Abu variantai yra tvirtinami prie pagrindo(betono,žemės). Prie minkštų paviršių (žemės) yra  naudojami inkarai; minkštoms žemėms  yra naudojami 60 cm ilgio žemės vinys/inkarai.
Atkreipkite dėmesį, naudojant mūsų siūlomus papildomus saugumo paketus ir išimtinai palapinėms, kurios tinkamos  Plus paketui, galime pasiūlyti už vėjo ir sniego apkrovas garantiją.


 

Apskaičiuokite Jums tinkamą palapinės dydį.

Siekiant užtikrinti, kad Jūsų Renginių palapinė nebūtų nei per didelė, nei per maža, siūlome taikyti šias bendrąsias taisykles kurios gali būti naudojamas apytiksliam palapinės dydžio apskaičiavimui:

Renginių palapines reikia rinktis pagal planuojama palapinės naudojimą, t.y. daugiau informacinio, stovimo pobūdžio renginiams ar renginiams kuriuose reikia žmones susodinti ant kėdžių. Kai žmogus stovi, tai komforto zona yra skaičiuotina 0,6 m2, sėdinčių maždaug 0,8 m2 vidutiniškai. Mugėse ir miesto renginiuose komforto zona žmogui yra skaičiuotina 0,8 m2, o sėdinčių prie bendro stalo nuo 1-1,2 m2. Taigi 6×8 m. dydžio renginių palapinė talpina apie 80 stovinčių asmenų, neįvertinus kitų rekvizitų užimamo ploto, kurie reikalingi renginiui vesti.

Palapinių nuoma www.RENTATENT.lt

renginiu-palapines