Apie mus

Informacija apie GetATent veiklą ir siūlomus gaminius

Esame vieni didžiausių palapinių, paviljonų gamintojai ir platintojai Lietuvoje ir Europoje. Aukščiausios kokybės palapines bei paviljonus į Lietuvą pradėjome tiekti jau nuo 2011 metų. 2014 metais Getatent produktai pradėti tiekti ir kitose Europos šalyse.Per daugiau nei 3 metus rinkoje užsitarnavome klientų pasitikėjimą, kadangi esame greiti, lankstūs, orientuoti į kokybę. Mūsų klientai vertina kokybę bei ilgaamžiškumą.

GetAtent siūlo platų palapinių ir paviljonų asortimentą – turime ne tik klasikines palapines, skirtas renginiams, pobūviams, vestuvėms ir kitoms šventėms, bet taip pat siūlome didelį pasirinkimą prekybinių, saugojimo ir sandėliavimo paviljonų. Paviljonai – garažai puikiai tiks tiems, kas ieško tvirtos ir patikimos pastogės automobiliams, dviračiams, valtims ar tiesiog sodo įrankiams. Ieškote pripučiamų palapinių reklaminėms akcijoms ar norite savo paviljonus papuošti išskirtine spauda, mes tuo pasirūpinsime! Žinoma, pas mus rasite ir visas reikiamas atsargines parduodamų paviljonų dalis.

Mes Jums siūlome kokybę, platų asortimentą ir patirtį!

Mūsų paviljonai bei palapinės eksplotuojami įvairaus pobūdžio renginiuose ir šventėse, todėl nesvarbu, ar jūs planuojate savo sode švęsti gimtadienį ar dalyvauti mugėje, Getatent palapinės suteiks apsaugą tiek nuo lietaus bei kitų nepalankių oro sąlygų.
Tvirtos ir lengvai surenkamos konstrukcijos, stiprios PE ir PVC tentinės medžiagos, kurios sulaiko didžiąją dalį UV spindulių, įėjimų modeliavimas, didelė spalvų paletė ir tai tik maža dalis to ka siūlome.

Turite klausimų apie mūsų palapines, paviljonus ar tiesiog norite ekspertų patarimų? Skambinkite mums +370 671 38382 arba susisiekite elektroniniu paštu info@getatent.lt .