Apie mus

Informacija apie Getatent.lt veiklą, palapines ir paviljonus

 Esame vieni didžiausių palapinių, paviljonų tiekėja, bei atskirų angarų gamintojai ir platintojai Lietuvoje ir Europoje. Aukščiausios kokybės palapines, paviljonus bei sandėliavimui skirtas palapines į Lietuvą pradėjome tiekti jau nuo 2011 metų. 2014 metais Getatent produktai pradėti tiekti ir kitose Europos šalyse. Per daugiau nei 3 metus rinkoje užsitarnavome klientų pasitikėjimą, kadangi esame greiti, lankstūs, orientuoti į kokybę. Mūsų klientai vertina kokybę bei ilgaamžiškumą.

GetAtent.lt siūlo platų palapinių ir paviljonų asortimentą – turime ne tik klasikines palapines, skirtas renginiams, pobūviams, vestuvėms ir kitoms šventėms. Taip pat pas mus rasite didelį pasirinkimą prekybinių, saugojimo ir sandėliavimo paviljonų. Paviljonai – garažai puikiai tiks tiems, kas ieško tvirtos ir patikimos pastogės automobiliams, dviračiams, valtims ar tiesiog sodo įrankiams. Ieškote pripučiamų palapinių reklaminėms akcijoms ar norite savo paviljonus papuošti išskirtine spauda, mes tuo pasirūpinsime! Žinoma, pas mus rasite ir visas reikiamas atsargines parduodamų paviljonų dalis.

Mes Jums siūlome kokybę, platų asortimentą ir patirtį!

Mūsų paviljonai bei palapinės eksplotuojami įvairaus pobūdžio renginiuose Ir šventėse, todėl nesvarbu, ar jūs planuojate savo sode švęsti gimtadienį ar dalyvauti mugėje. Mūsų GETATENT palapinės suteiks apsaugą tiek nuo lietaus, tiek nuo kitų nepalankių oro sąlygų.
Tvirtos ir lengvai surenkamos konstrukcijos, stiprios PE ir PVC tentinės medžiagos, kurios sulaiko didžiąją dalį UV spindulių. Įėjimų modeliavimas, didelė spalvų paletė ir tai tik maža dalis to ka rasite mūsų internetinėje parduotuvėje.

GetAtent parduoda tik aukštos kokybės palapines, paviljonus, bei sandėliavimui skirtus angarus. Su mūsų stambaus gamintojo patirtimi, mes nuolat tobuliname savo produktus. Išlaikome griežtą kokybės kontrolę, laikantis Europos kokybės standartų ISO produkcija 9001.

Savo klientams siūlome aukščiausios kokybės aptarnavimą, bei ilgalaikius atsarginių dalių bei pagalbinių reikmenų palapinėms tiekimą. Jei turite klausimų apie mūsų palapines, paviljonus ar tiesiog norite ekspertų patarimų? Susisiekite su mumis  telefonu +370 671 38382 arba elektroniniu paštu info@getatent.lt bet kuriuo metu.

 Mūsų dydis ir patirtis yra Jūsų privalumas!